Reference našich spokojených cestovatelů ve virtuální realitě


Lucie Rašková

VR headset jsme měli zapůjčený na víkend. Musím uznat, že pro děti, ale také pro mého hravého manžela to byl rozhodně nezapomenutelný zážitek, díky kterému jsem si po delší době skvěle celý víkend odpočinula :)

Marie Sobková

Brýle jsem dostala jako dárek od vnučky. Zprvu jsem vůči nim byla skeptická, ale to mě velmi brzo přešlo. Naopak jsem se díky nim podívala na místa, kam bych se už v životě nedostala a kam jsem vždycky chtěla. Díky moc!

Václav Plášil

Celý život jsem pracoval v oblasti technologií a tak jsem si brýle chtěl vyzkoušet - zda skutečně nabízí to, co slibují. Upřímně předčily mé očekávání - především pak cestovatelské aplikace, díky kterým jsem se podíval znovu na místa mého mládí.

Alex Bártová

Brýle jsem dostala od kamarádek k narozeninám - snad proto, že hraju moc ráda hry i na počítači. Ačkoliv tvrzení "Staňte se hrdinou ve vlastním filmu" mi přišlo zprvu absurdní, v rámci mnoha her jsem se tak skutečně cítila. Třešničkou na dortu pak jsou sportovní hry, díky kterým během narozeninové párty nezůstala naše trika suchá. PS: Super bylo, že mi holky přinesly VR brýle v Praze do práce, což mi ulehčilo moc času s předáním.

Filip Jaroševský

Brýle jsem si objednal na narozeninovou oslavu. Zejména pro menší děti během dne to byla naprosto nejlepší atrakce. Kdyby se o headsety nehádaly, věřím, že bychom o nich ani nevěděli. PS: Těším se, až si příště brýle zase půjčím - tentokrát ale pro sebe :)

Kateřina Lukášová

VR jsme si půjčili pro vnoučata na víkend a musím uznat, že to byl skvělý nápad. Děti si s brýlemi maximálně vyhrály. Jedinou chybu, kterou jsme udělali bylo, že jsme nepůjčili dvoje, protože o jedny se děti občas hádaly.


Pakliže se vám zapůjčení VR brýlí líbilo a chcete nám také zanechat recenzi, stačí ji pouze zaslat na náš kontaktní formulář. Děkujeme!