Zeptejte se nás na cokoliv


Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně zapůjčení VR, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám s čímkoliv poradíme! V Praze a v Berouně nabízíme také možnost osobního setkání.


VRzazitek.cz

Na Lucberku 245, 267 01, Levín - Králův Dvůr

Zuzana Hrabalová

+420 604 160 718 

(VR pro fyzické osoby) 

+420 737 627 000 

(VR pro firmy)

info@vrzazitek.cz

04146620


Náš VR tým

Jsme rodinná půjčovna virtuální reality složená z nadšenkyň do virtuálních světů a metaversu.

Marťa

"Žádný technický problém není neřešitelný"

Jmenuji se Marťa a spolu se Zuzkou považuji VRzazitek za naše společné "dítko". V rámci firmy mám na starost PR, technické záležitosti a virtuální obsah (hry a aplikace).

Už od dětství jsem měla pocit, že bych na chvíli potřebovala utéct do jiného světa. Ať už to bylo skrze knihu, film, či počítačovou hru. Doposud nezapomenu na můj první zážitek ve VR. Bylo to jako bych se ocitla v jiném světě. Netrvalo dlouho a pořídila jsem si první VR headset, který jsem začala půjčovat svým přátelům a známým. Po čase jsem si ale uvědomila, že by VR zajímalo mnohem více lidí a tak jsem se rozhodla půjčovat VR na zakázku skrze různé portály jak jednotlivcům, tak i na menší akci. Pak jsem ale potkala Zuzku, se kterou jsme se rozhodly založit VRzazitek.

Zuzka

"Společně najdeme to nejlepší řešení"

Jmenuji se Zuzka a v rámci VRzazitku mám na starost brand management, komunikaci s Vámi - našimi klienty a také distribuci virtuální reality napříč celou Českou republikou tak, aby se dostala co nejrychleji k Vám domů.

Ještě před několika lety, kdy jsem studovala Marketing a zároveň pracovala v Edinburghu, by mě ve snu nenapadlo, že se budu živit virtuální realitou. Avšak poté, co mě moje partnerka a zároveň spoluzakladatelka Marťa dala poprvé na vyzkoušení VR brýle, doslova jsem tomuto fenoménu propadla. Dokonce jsem i omezila aerobik, protože s Beat Saberem nebo Fit VR si můžu dát fitko doma, kdykoliv se mi zachce. Ale samozřejmě, sociální kontakt jen tak nenahradíte a jak se říká, všeho s mírou :)


Honza

"Virtuální realita je zpestření v každé firmě"

Jmenuji se Honza s společně se potkáme nejčastěji při řešení firemních záležitostí. V rámci VRzazitku mám na starost komunikaci s firmami, přípravu a realizaci firemních eventů.

V oblasti IT se pohybuji celý svůj profesní život, přičemž konečně jsem se v životě dostal do fáze, kdy si mohu vybrat, co chci dělat. Virtuální realita je něco, co mě vždy fascinovalo a když se naskytla příležitost s holkama spolupracovat, neváhal jsem. I díky mému dřívějšímu know-how se zaměřuji právě na firemní klientelu, se kterou se snažíme vymýšlet všemožná řešení, šítá doslova na míru, ať už se jedné o zábavný event či edukativní akci.