Zeptejte se nás na cokoliv


Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně zapůjčení VR, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám s čímkoliv poradíme! V Praze a v Berouně nabízíme také možnost osobního setkání.


VRzazitek.cz

Nad Paloučkem 176, 266 01 Beroun

Zuzana Hrabalová

+420 604 160 718 

(VR pro fyzické osoby) 

+420 737 627 000 

(VR pro firmy)

info@vrzazitek.cz

14153785


Náš VR tým

Jsme rodinná půjčovna virtuální reality složená z nadšenkyň do virtuálních světů a metaversu.

Marťa

"Žádný technický problém není neřešitelný"

Ahoj, jmenuji se Marťa a spolu se Zuzkou považuji VRzazitek za naše společné "dítko". V rámci firmy mám na starost PR, technické záležitosti a virtuální obsah (hry a aplikace).

Už od dětství jsem měla pocit, že bych na chvíli potřebovala utéct do jiného světa. Ať už to bylo skrze knihu, film, či počítačovou hru. Doposud nezapomenu na můj první zážitek ve VR. Bylo to jako bych se ocitla v jiném světě. Netrvalo dlouho a pořídila jsem si první VR headset, který jsem začala půjčovat svým přátelům a známým. Po čase jsem si ale uvědomila, že by VR zajímalo mnohem více lidí a tak jsem se rozhodla půjčovat VR na zakázku skrze různé portály jak jednotlivcům, tak i na menší akci. Pak jsem ale potkala Zuzku, se kterou jsme se rozhodly založit VRzazitek.

Zuzka

"Společně najdeme to nejlepší řešení"

Ahoj, jsem Zuzka a v rámci VRzazitku mám na starost brand management, komunikaci s Vámi - našimi klienty a také distribuci virtuální reality napříč celou Českou republikou tak, aby se dostala co nejrychleji k Vám domů.

Ještě před několika lety, kdy jsem studovala Marketing a zároveň pracovala v Edinburghu, by mě ve snu nenapadlo, že se budu živit virtuální realitou. Avšak poté, co mě moje partnerka a zároveň spoluzakladatelka Marťa dala poprvé na vyzkoušení VR brýle, doslova jsem tomuto fenoménu propadla. Dokonce jsem i omezila aerobik, protože s Beat Saberem nebo Fit VR si můžu dát fitko doma, kdykoliv se mi zachce. Ale samozřejmě, sociální kontakt jen tak nenahradíte a jak se říká, všeho s mírou :)


Alex

"Na viděnou na večírku"

Ahoj, v rámci VRzazitku se nejčastěji potkáme takzvaně v terénu. Mám na starost eventy, ať již pro firemní klientelu, tak pro fyzické osoby. Jelikož pracuji jako IT tester, hrát si s aplikacemi je mým každodenním chlebem.

Nicméně s VR jsem přišla do styku teprve nedávno, kdy jsem si od holek půjčila s kamarády VR. Byla jsem z toho nadšená. Celý víkend jsem se virtuální reality nemohla nabažit. Snad díky tomu, slovo dalo slovo, a i já naskočila na loď VRzazitku.

Těším se, že se s Vámi potkám někde na akci, zahrajeme si a v mezičase si popovídáme o světelných mečích, temné straně síly či dějinách Středozemě.Kontaktujte nás

vr-zazitky

Nad Paloučkem 1716, Beroun, 266 01

+420604160718

info@vrzazitek.cz

@facebookovástránka