VR jako ideální nástroj pro vaši firemní prezentaci


Ať už chcete s pomocí virtuální reality prezentovat svoji firmu na veletrhu, konferenci, před obchodními partnery a nebo byste jen rádi zaujali své zaměstnance netradiční atrakcí, rádi vám s celým procesem pomůžeme od A do Z tak, abyste se nemuseli o nic starat.Naše nabídka pro firmy zahrnuje 5 základních druhů služeb


Personalizace VR 

Nabízíme instalaci předem zvolených aplikací, popřípadě nahrání vašich firemních videí přímo do VR brýlí. Samozřejmou součástí naší nabídky je několik desítek her a aplikací.


Instalace VR

VR headset vám přijedeme nainstalovat přímo na akci a zprovozníme ho tak, abyste se nemuseli o nic starat.

Asistence v rámci provozu VR

V rámci našich služeb nabízíme nonstop asistenci. Náš tým se postará o provoz brýlí po celou dobu konání akce.

Zprovoznění VR simulátorů

Součástí naší nabídky jsou také VR simulátory (závodní či letecké). V rámci VR pro firmy vám tyto simulátory na místě nainstalujeme a zprovozníme.

Zaučení personálu

Pakliže nebudete chtít naši obsluhu zaučíme váš personál, aby byl schopen základní obsluhy VR brýlí. 


S firemními akcemi máme zkušenosti


Blue style a. s.

Využili jsme možnost zapůjčení VR headsetů na prezentaci pro naše obchodní partnery. Vše probíhalo hladce a k celkové spokojenosti obou stran - nacenění, příprava i samotná realizace na místě akce. Rádi využijeme VR Zážitek znovu na základě pozitivní zkušenosti. (7/9/2022)

Amundi Asset Management ČR

Děkujeme za skvělý virtuální zážitek, nejlepší doprovodný program na firemní akci. Příjemná obsluha se postarala o nezapomenutelný zážitek našich hostů. Moc doporučujeme jako zábavný program na jakoukoliv příležitost. (15/12/2022)

4Hproduction s.r.o.

VR jsme využili v rámci eventu, jakožto zpestření pro návštěvníky. Musím uznat, že to byl skvělý nápad a všichni si netradiční zábavu ve virtuálním světě užili. Zároveň vše proběhlo na jedničku, od zapůjčení VR brýlí, přes instalaci stage až po provoz v rámci celé akce, kdy nám byl tým VRzazitku po celou dobu k dispozici. (4/7/2022)

Maršoun Tennis Academy

Jsem rád, že jsme s firmou VRzazitek navázali spolupráci. Byli s námi na kladenské akci " Kladno sportuje". Bylo to něco neuvěřitelného. Přes 150 dětí si přišlo zkusit virtuální realitu. Zážitek si všichni moc pochvalovali. Zároveň vše hladce proběhlo podle plánu a určitě budeme s VRzazitkem dále spolupracovat. (12/11/2022)

Festival Jeden Svět

Vlastní brýle nemáme, zvolili jsme variantu vypůjčení. V Karlových Varech jsme dostupnou službu nenašli, ale hned první odkaz na internetu nás zavedl na www.vrzazitek.cz A tak teď máte dalšího spokojeného zákazníka a my partnera festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět!

Děkujeme za zpestření festivalu v Karlových Varech, pro mnoho návštěvníků byly právě VR filmy nezapomenutelným zážitkem! (22/3/2023)

Haima CZ

Díky moc za skvělé zážitk a spoustu zábavy, kterou si díky vám velmi užily děti po onkologické léčbě. Přispěli jste k radostnému vstupu do jejich nového zdravého života. Děkujeme.

- Tým Haimy a uzdravené děti (1/4/2023)

Člověk v Tísni

Doručení, návod, časová posloupnost, nabídka doplňkových služeb i vybavení, způsob vrácení – prostě všechno skvěle funguje. Děkujeme za tip na vypůjčení pětimetrového dobíjecího kabelu, bez něj bychom nemohli nabízet projekce VR filmů po celou dobu festivalu. (22/3/2023)Finanční a bankéřský klub při VŠE

VRzazitek nám půjčil VR headsety na studentskou akci, kterou jsme pořádali k příležitosti ukončení semestru na VŠE. Komunikace s holkama byla skvělá a ocenili jsme i to, že jelikož jsme studentský spolek, vyšla nám firma i cenově vstříc. (8/8/2022)

Nadační fond Radost dětem

Děkujeme týmu VRzazitek.cz, který nám bezplatně zapůjčili VR na charitativní vánoční odpoledne pro děti z dětských domovů a znevýhodněné děti. VR byla pro děti obrovský zážitek a i díky ní mohli děti na chvíli zapomenout na trápení a bolest a mít radost z nového zážitku. Zapojení na místě proběhlo bez problému. Tým VRzazitek.cz byl nesmírně vstřícný a my moc děkujeme za ochotu, pomoc a rozdávání radosti. Radovan Ježovič, člen správní rady Nadační fond Radost dětem. (24/11/2022)


Základní ceník virtuální reality pro firmy

*Ceny jsou bez DPH, nejsme plátci DPH


VR na firemní akci

Zapůjčení VR headsetu na firemní akci zahrnuje brýle včetně veškerého vybavení, jejich zprovoznění včetně potřebné techniky, přípravu stage a zaučení personálu

2 999 Kč

Asistence 1h 

Profesionální asistence při používání VR brýlí - vhodné na hromadné akce

700 Kč za technika, 500 Kč asistent

LCD panel (různé velikosti)

LCD sloužící k promítání obrazu z VR brýlí

300 - 500 Kč

VR simulátor na 1 den

Kompletní zprovoznění simulátoru včetně VR

5 999 Kč

Doprava 

Osobní doručení po ČR

10 Kč / km

Technické služby (1h)

Vkládání personalizoavného obsahu do VR a další

700 Kč

Profesionální konzultace (1h)

Návrh personalizovaného řešení virtuální reality ve vaší firmě 

1 000 Kč

PlayStation VR 2 na firemní akci

Zapůjčení PlayStation 5 a PS VR2 na firemní akci a instalace stage

4 999 Kč