VR jako ideální nástroj pro vaši firemní prezentaci

V rámci nabídky našich služeb se nesoustřeďujeme pouze na fyzické osoby, ale nabízíme také širokou nabídku řešeních pro firmy. Ať už chcete s pomocí virtuální reality prezentovat svoji firmu na veletrhu, konferenci, před obchodními partnery a nebo byste jen rádi zaujali své zaměstnance netradiční atrakcí, rádi vám s celým procesem pomůžeme od A do Z.Naše nabídka pro firmy zahrnuje 5 základních druhů služeb


Personalizace VR headsetu

Pakliže budete potřebovat, nabízíme instalaci preferovaných aplikací, popřípadě nahrání vašich firemních videí tak, abyste brýle už mohli jen spustit a nemuseli nic víc řešit. 

V rámci firemních akcí máme k dispozici také více druhů hlavových pásků, pro co nejsnazší obsluhu v rámci eventu.

Zaučení personálu

Zatímco fyzickým osobám posíláme VR s návodem, v rámci firemních akcí chápeme, že vše musí být 100%. Proto je samozřejmou součástí naší nabídky služeb také zaučení personálu (hostesek a pod.), tak, aby byl provoz VR co nejjednodušší.

Instalace VR

Chápeme, že není důležité jen to, co je v brýlích, ale také to, co vidí lidé mimo ně. Proto vám VR přijedeme nainstalovat přímo na akci a zprovozníme ho tak, abyste virtuální zážitky mohli promítat na externí obrazovku a tudíž je sdíleli s celým okolím. Pro tyto účely nabízíme také vlastní vybavení (LCD, chromecast, internet, extendery atd.) Popřípadě jsme schopni zajistit stan či stůl a stage vám následně pomoct poskládat tak, aby byla co nejefektivnější.

Asistence v rámci prezentace 

Dodatečnou služnou, kterou nabízíme, je asistence v rámci prezentace, kdy v případě potřeby (z praxe víme, že mnohdy stačí zaučení personálu) vám můžeme být během celého eventu plně k dispozici.

Vlastní internet

Jelikož VR headset potřebuje pro správný casting (vysílání na LCD) připojení k WIFI, aby každá akce probíhala co nejhladšeji, máme k dispozici vlastní internet, který si vozíme sebou a který zajistí bezproblémový průběh castingu VR brýlí.


S firemními akcemi máme zkušenosti


Blue Style a. s.

Využili jsme možnost zapůjčení VR headsetů na prezentaci pro naše obchodní partnery. Vše probíhalo hladce a k celkové spokojenosti obou stran - nacenění, příprava i samotná realizace na místě akce. Rádi využijeme VR Zážitek znovu na základě pozitivní zkušenosti.

Amundi Asset Management ČR

Děkujeme za skvělý virtuální zážitek, nejlepší doprovodný program na firemní akci. Příjemná obsluha se postarala o nezapomenutelný zážitek našich hostů. Moc doporučujeme jako zábavný program na jakoukoliv příležitost.

4Hproduction s.r.o.

VR jsme využili v rámci eventu, jakožto zpestření pro návštěvníky. Musím uznat, že to byl skvělý nápad a všichni si netradiční zábavu ve virtuálním světě užili. Zároveň vše proběhlo na jedničku, od zapůjčení VR brýlí, přes instalaci stage až po provoz v rámci celé akce, kdy nám byl tým VRzazitku po celou dobu k dispozici.

Maršoun Tennis Academy

Jsem rád, že jsme s firmou VRzazitek navázali spolupráci. Byli s námi na kladenské akci " Kladno sportuje". Bylo to něco neuvěřitelného. Přes 150 dětí si přišlo zkusit virtuální realitu. Zážitek si všichni moc pochvalovali. Zároveň vše hladce proběhlo podle plánu a určitě budeme s VRzazitkem dále spolupracovat. 

Nadační fond Radost dětem

Děkujeme týmu VRzazitek.cz, který nám bezplatně zapůjčili VR na charitativní vánoční odpoledne pro děti z dětských domovů a znevýhodněné děti. VR byla pro děti obrovský zážitek a i díky ní mohli děti na chvíli zapomenout na trápení a bolest a mít radost z nového zážitku. Zapojení na místě proběhlo bez problému. Tým VRzazitek.cz byl nesmírně vstřícný a my moc děkujeme za ochotu, pomoc a rozdávání radosti. Radovan Ježovič, člen správní rady Nadační fond Radost dětem

Finanční a bankéřský klub při VŠE

VRzazitek nám půjčil VR headsety na studentskou akci, kterou jsme pořádali k příležitosti ukončení semestru na VŠE. Komunikace s holkama byla skvělá a ocenili jsme i to, že jelikož jsme studentský spolek, vyšla nám firma i cenově vstříc.


Základní cenu za VR na firemní akci naleznete v našem ceníku. Nicméně finální nabídka je zpravidla vždy individuální a záleží na povaze daného požadavku. Proto, pakliže máte jakékoliv požadavky, tak neváhejte a kontaktujete nás!