Základní vybavení pro virtuální realituOculus Quest 2

V základní zápůjčce je autonomní VR headset Oculus Quest 2 s rychlým procesorem, grafickou kartou nové generace se spoustou her a aplikací pro každého. Špičkový výkon zajistí platforma Qualcomm Snapdragon XR2 a 6 GB paměti RAM. Vychutnáte si dokonalou grafiku s vysokým rozlišením 1 832 × 1 920 pixelů na oko. Vestavěné reproduktory brýlí Oculus Quest 2 pak generují 3D poziční zvuk jako v kině. Díky této kombinaci budete vtaženi do virtuální reality tak, že zapomenete na svět kolem sebe.


Elite Head Strap

Automatickou součástí a velkou přidanou hodnotou našeho VR headsetu je také Oculus Quest Elite Head Strap - originální upevňovací systém pro mnohonásobně větší pohodlí a lepší zážitky z hraní., Oculus Quest Elite Head Strap nabízí vyšší stabilitu a ergonomii, díky které headset na hlavě prakticky necítíte. Obvod strapu lze individuálně přizpůsobit dle potřeby, a to pomocí kolečka umístěného na týlu. Tím je zajištěno, že Vám headset skvěle padne a jeho nošení bude velmi pohodlné. Díky němu se můžete do VR ponořit naplno!


Ochranný kufřík

VR Headset včetně Elite Head Strapu je dodáván ve speciálním ochranném kufříku JSVER, který byl vyvinut speciálně pro Oculus Quest 2. Kufřík je vyroben z kvalitního materiálu EVA, který poskytuje brýlím komplexní ochranu před poškrábáním, nárazy, slunečním zářením a prachem. Díky němu můžete VR brýle velmi snadno (kufřík je možné vzít jak do ruky, tak i přes rameno) a hlavně bezpečně přenášet kamkoliv budete chtít, aniž by Vám samotné VR brýle zabraly moc místa. Jeho rozměry potom jsou 31 x 22 x 12 centimetrů.


VR ready PC

Pro ty z vás, kteří si půjčí VR pro platformu Steam, máme speciální balíček VR brílí Oculus Quest 2 včetně špičkového herního počítače HP PC Victus 15L Gaming DT - Intel Core i5 12400F Alder Lake 4.4 GHz, NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti 8GB 200 W, RAM 16GB DDR4, SSD 512 GB, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 4× USB 3.2, 4× USB 2.0. Díky tomuto setupu rozjedete veškeré VR u vás doma zcela bez problémů. Jelikož ale PC a monitor nejsou nejmenší, tuto službu nabízíme pouze s osobním vyzvednutím v okolí Prahy a Berouna. Seznam her pro Steam naleznete v sekci hry a aplikace.


Samozřejmou součásti základního vybavení je také návod na spuštění VR brýlí Oculus Quest 2, díky kterému se naučí používat virtuální realitu během několika málo minut doslova každý. Stačí pouze postupovat dle instrukcí krok po kroku a nemusíte se ničeho bát. Pakliže byste si i přesto nevěděli rady, jsme vám po domluvě k dispozici.


Dodatečné vybavení 


Oculus Link Cable

V případě zájmu máme k dispozici také originální prodlužovací kabel Oculus Quest Link Cable, který ještě více umocní vaše herní zážitky. Díky němu vydrží VR set bez nabíjení mnohem déle a zároveň Vám umožní velmi efektivně propojit headset s počítačem, tudíž, můžete využívat také aplikace, určené pouze pro stolní PC. Kabel pro datové propojení Oculus Quest 2 s PC je tvořen termoplastickým polyuretanem (TPU) tloušťky 0,5 mm, který je optimalizovaný k dosažení nízkého tření, odolnosti a pružnosti. Nízká latence a minimální ztráta signálu vám zajistí, že váš počítač dosáhne bez zkreslování maximální kvality renderování.


Chromecast 3

K VR brýlím si můžete dopůjčit také zařízení Google Chromecast 3, který umožní téměř na jakékoliv moderní televizi (musí mít HDMI a USB) vysílat to, co se v brýlích děje. Obraz z brýlí tak můžete v reálném čase vysílat do televizoru. Ostatní uvidí to stejné, co vy a budou s vámi prožívat každý krok i všechny bitvy v cestě za vítězstvím.LTE internet

V neposlední řadě, k zapůjčení nabízíme také vlastní LTE internet o rychlosti 20 Mbps, který zajistí bezproblémovou komunikaci mezi VR brýlemi a všemi ostatními připojenými zařízeními i v místech, kde nemáte klasické internetové připojení. LTE internet zároveň patří také mezi samozřejmé vybavení na naše firemní akce.


Na hromadné akce a firemní eventy


LCD a další vybavení

V rámci hromadných akcí je pak samozřejmě možné domluvit se na zapůjčení televize - jedná se o LED televizor Thomson  s úhlopříčkou 32(81 cm) s Ultra HD rozlišením a funkcí Chromecast, díky které můžete bez problémů promítat probíhající hru na VR headsetu Oculus Quest 2 a televizor Philips 43PUS6162/12 s úhlopříčkou 43" (109 cm) a tako Ultra HD rozlišením.

Jelikož VR brýle je třeba používat ve vniřních prostorech (minimálně 2x2m), máme k dispozici také skládací venkovní stan o velikosti 3x3m. Jakožto součást vybavení máme samozřejmě i prodlužovací šňůry a další esenciální vybavení nutné pro snadný chod brýlí pro virtuální realitu Oculus Quest 2 v outdoorovém prostředí a na hromadných akcích. 


Půjčení VR headsetu v 5 krocích


1. Vyberte si délku vaší zápůjčky

VR brýle si můžete zapůjčit od jednoho dne až na vámi stanovenou dobu. V případě dvou dnů s kurýrem vypadá proces následovně: 1. den kurýr přiveze VR, 2. den máte VR. doma, 3. den VR vracíte, Pokud zvolíte osobní převzetí, pak první den vám VR předáme, druhý den ho máte doma a třetí den vracíte. Ceny za zapůjčení VR naleznete v sekci "Ceník".

2. Zakoupení a objednání VR

Pro objednání virtuální reality nás kontaktujte skrze telefonní číslo či formulář, který naleznete přímo v sekci "Kontakt a objednávky". kontaktovat nás můžete také skrze Facebook Messenger. Ten potom naleznete v pravém dolním rohu stránky.

3. Doprava a předání VR

V předem dohodnutý termín vám VR set pošleme kurýrem, popřípadě předáme osobně. Kurýrovi nebo nám podepíšete doklad o převzetí a pak už si jen můžete užívat VR svět plný dobrodružství.

Možnost osobního předání VR brýlí nabízíme v Praze v Berouně na předem dohodnutém místě.

4. Vrácení VR

V den vrácení - den po konci vaší výpůjčky, vrátíte vypůjčené vybavení pro virtuální realitu (VR brýle, dva ovladače, krytka na brýle, přenosný kufřík, nabíječka s kabelem) do krabice, vyplníte a podepíšete přibalený výpůjční formulář a následně VR předáte kurýrovi, popřípadě přímo nám na dohodnutém místě.

5. Feedback

Pakliže jste s vaším zážitkem byli spokojeni, budeme moc vděční za zpětnou vazbu - ať již formou recenze na Googlu či jinou formou Feedbacku, který budeme moct dát na naše webové stránky. Stejně tak i pokud byste chtěli něco vylepšit. Dejte nám vědět, které hry či aplikace by se vám do budoucna líbily. 


VR na větší akce

Pakliže potřebujete půjčit VR headset na větší akci, je postup podobný, jako v případě zapůjčení samotných brýlí. Nicméně jelikož zapůjčení VR na akce v sobě zahrnuje také servis. Podrobnější informace pak naleznete v sekci VR pro firmy.

Děkujeme za vaši důvěru :)


Pakliže vám není cokoliv ohledně zapůjčení VR jasné, nebojte se a kontaktujte nás. Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy!