Půjčení VR headsetu v 5 + 1 krocích

1. Vyberte si délku vaší zápůjčky

VR brýle si můžete zapůjčit od jednoho dne až na vámi stanovenou dobu. V případě dvou dnů s kurýrem vypadá proces následovně: 1. den kurýr přiveze VR, 2. den máte VR. doma, 3. den VR vracíte, Pokud zvolíte osobní převzetí, pak první den vám VR předáme, druhý den ho máte doma a třetí den vracíte. Ceník zapůjčení VR naleznete níže. 

2. Zakoupení a objednání VR

Pro objednání virtuální reality nás kontaktujte skrze telefonní číslo či formulář, který naleznete přímo v sekci "Kontakt a objednávky". kontaktovat nás můžete také skrze Facebook Messenger. Ten potom naleznete v pravém dolním rohu stránky.

3. Doprava a předání VR

V předem dohodnutý termín vám VR set pošleme kurýrem, popřípadě předáme osobně. Kurýrovi nebo nám podepíšete doklad o převzetí a pak už si jen můžete užívat VR svět plný dobrodružství.

Možnost osobního předání VR brýlí nabízíme v Praze v Berouně na předem dohodnutém místě.

4. Vrácení VR

V den vrácení - den po konci vaší výpůjčky, vrátíte vypůjčené vybavení pro virtuální realitu do krabice, vyplníte a podepíšete přibalený výpůjční formulář a následně VR předáte kurýrovi, popřípadě přímo nám na dohodnutém místě.

5. Feedback

Pakliže jste s vaším zážitkem byli spokojeni, budeme moc vděční za zpětnou vazbu - ať již formou recenze na Googlu či jinou formou Feedbacku, který budeme moct dát na naše webové stránky. Stejně tak i pokud byste chtěli něco vylepšit. Dejte nám vědět, které hry či aplikace by se vám do budoucna líbily. 


VR na větší akce

Pakliže potřebujete půjčit VR headset na větší akci (narozeniny a oslavy), je postup podobný, jako v případě zapůjčení samotných brýlí. Nicméně jelikož zapůjčení VR na akce v sobě zahrnuje také servis. Podrobnější informace pak naleznete v sekci VR pro firmy.

Děkujeme za vaši důvěru :)

Základní vybavení v rámci zápůjčky virtuální reality


Oculus Quest 2 + Head strap

V základní zápůjčce je autonomní VR headset Oculus Quest 2 se spoustou her a aplikací pro každého. Špičkový výkon ,dokonalá grafika, jedinečný 3D zvuk a pohodlná náhlavní soustava zajistí, že budete vtaženi do virtuální reality tak, že zapomenete na svět kolem sebe. Brýle jsou zabaleny v ochranném kufříku, díky kterému jsou mobilní.


Steam VR

Pro platformu Steam máme speciální balíček VR brílí Oculus Quest 2 včetně špičkového herního počítače HP PC Victus 15L Gaming DT. Díky tomuto PC rozjedete veškeré Steam VR hry zcela bez problémů. Tuto službu nabízíme pouze s osobním vyzvednutím v okolí Prahy a Berouna


Meta Quest 3 - novinka 2023

Naprostou novinkou v naší nabídce je META Quest 3 jakožto nástupce Oculus Quest 2. Díky obnovovací frekvenci 120 Hz, vyššímu pozorovacímu úhlu 110° a rozlišení 4 128 x 2 208 px na oko, nabízý tyto autonomní VR brýle živější a realističtější požitek z virtuální reality. Zároveň díky jejich zmenšení o 40 % drží daleko lépe na hlavě. Podrobnosti o ceně zápůjčky naleznete níže


PlayStation VR 2 - novinka 2023

Novinkou roku 2023 v naší nabídce je PlayStation VR 2, které přináší naprosto nový a zcela pohlcující zážitek z virtuální reality. Ta je díky této technologii daleko reálnější, než kdy dříve. Více o PlayStation VR 2 a zápůjčce této nové technologie se dočtete v sekci PlayStation VR 2, kde mimo jiné naleznete také ceník.


Samozřejmou součásti základního vybavení je také návod na spuštění VR brýlí. Stačí pouze postupovat dle instrukcí krok po kroku a nemusíte se ničeho bát.


Dodatečné vybavení 


Link Cable

V případě zájmu máme k dispozici také originální prodlužovací Link Cable, který ještě více umocní vaše herní zážitky. Díky němu vydrží VR set bez nabíjení mnohem déle a zároveň Vám umožní velmi efektivně propojit headset s počítačem, tudíž, můžete využívat také aplikace, určené pouze pro stolní PC. K 

LTE internet

K zapůjčení nabízíme také vlastní LTE internet o rychlosti 20 Mbps, který zajistí bezproblémovou komunikaci mezi VR brýlemi a všemi ostatními připojenými zařízeními i v místech, kde nemáte klasické internetové připojení.  

Chromecast 3

K VR brýlím si můžete dopůjčit také zařízení Google Chromecast 3, který umožní téměř na jakékoliv moderní televizi (musí mít HDMI a USB) vysílat to, co se v brýlích děje. Obraz z brýlí tak můžete v reálném čase vysílat do televizoru. Ostatní uvidí to stejné, co vy a budou s vámi prožívat každý krok. 


Vybrané recenze našich spokojených zákazníků

VR headset jsme měli zapůjčený na víkend. Musím uznat, že pro děti, ale také pro mého hravého manžela to byl rozhodně nezapomenutelný zážitek, díky kterému jsem si po delší době skvěle celý víkend odpočinula :)

Lucie Rašková

Brýle jsem dostala jako dárek od vnučky. Zprvu jsem vůči nim byla skeptická, ale to mě velmi brzo přešlo. Naopak jsem se díky nim podívala na místa, kam bych se už v životě nedostala a kam jsem vždycky chtěla. Díky moc!

Marie Sobková

Celý život jsem pracoval v oblasti technologií a tak jsem si brýle chtěl vyzkoušet - zda skutečně nabízí to, co slibují. Upřímně předčily mé očekávání - především pak cestovatelské aplikace, díky kterým jsem se podíval znovu na místa mého mládí.

Václav Plášil

Brýle jsem dostala od kamarádek k narozeninám - snad proto, že hraju moc ráda hry i na počítači. Ačkoliv tvrzení "Staňte se hrdinou ve vlastním filmu" mi přišlo zprvu absurdní, v rámci mnoha her jsem se tak skutečně cítila. Třešničkou na dortu pak jsou sportovní hry, díky kterým během narozeninové párty nezůstala naše trika suchá. PS: Super bylo, že mi holky přinesly VR brýle v Praze do práce, což mi ulehčilo moc času s předáním.

Alex Bártová

Brýle jsem si objednal na narozeninovou oslavu. Zejména pro menší děti během dne to byla naprosto nejlepší atrakce. Kdyby se o headsety nehádaly, věřím, že bychom o nich ani nevěděli. PS: Těším se, až si příště brýle zase půjčím - tentokrát ale pro sebe :)

Filip Jaroševský

VR jsme si půjčili pro vnoučata na víkend a musím uznat, že to byl skvělý nápad. Děti si s brýlemi maximálně vyhrály. Jedinou chybu, kterou jsme udělali bylo, že jsme nepůjčili dvoje, protože o jedny se děti občas hádaly.

Kateřina Lukášová

Ceník META Quest 3 pro fyzické osoby

*Ceny jsou bez DPH, nejsme plátci DPH


Quest 3 na 1 den

*(pouze osobní vyzvednutí - Beroun, Praha -  Zličín, Nové Butovice, Albertov)

1 299 Kč

Quest 3 na 2 dny

1 899 Kč

Quest 3 na 3 dny

2 499 Kč

Quest 3 na 4 dny

3 049 Kč

Quest 3 na 5 dní

3 549 Kč

Doprava kurýrem

Kurýrem dopravíme VR brýle k Vám domů

500 Kč

Doprava osobní autem

Dopravíme VR brýle k Vám domů

10 Kč/km

Chromecast 3 na 1 den

Zařízení Chromecast 3 pro snadné připojení VR k TV

100 Kč

Link kabel 5m na 1 den

Kabel vám zajistí nepřetržitý provoz brýlí bez nabíjení.

300Kč


Ceník Oculus Quest 2 pro fyzické osoby

*Ceny jsou bez DPH, nejsme plátci DPH


VR na 1 den *

Oculus Quest 2 včetně Elite Head Strapu na den

*(pouze osobní vyzvednutí - Beroun Nad Paloučkem 1716/ Praha Zličín, Nové Butovice)

999 Kč

VR na 2 dny

Oculus Quest 2 včetně Elite Head Strapu na 2 dny

1 499 Kč

VR na víkend - 3 dny

Oculus Quest 2 včetně Elite Head Strapu na 3 dny (pátek až neděle)

1 999 Kč

VR na 4 dny

Oculus Quest 2 včetně Elite Head Strapu na 4 dny

2 449 Kč

VR na 5 dní

Oculus Quest 2 včetně Elite Head Strapu na 5 dní

2 899 Kč

Doprava 

Kurýrem dopravíme VR brýle k Vám ve stanovený den a poté je kurýr vyzvedne

500 Kč

Doprava na Slovensko

Kurýrem dopravíme VR brýle k Vám ve stanovený den a poté je kurýr vyzvedne

1 500 Kč

Doprava - osobní doručení 

Dopravíme VR brýle k Vám ve stanovený den a hodinu a poté je vyzvedneme

10 Kč / km

Chromecast 3 na 1 den

Zařízení Chromecast 3 pro snadné připojení VR k TV

100 Kč

Link Kabel 5m na 1 den

Kabel sloužící k připojení zařízení Oculus k televizi nebo počítači

300 Kč

LTE internet na 1 den

LTE internet díky kterému získáte připojení ať jste kdekoliv

350 Kč


Ceník Steam VR

*Ceny jsou bez DPH, nejsme plátci DPH


Steam VR set na 2 dny (osobní vyzvednutí) 

Osobní vyzvednutí v Praze a nebo v Berouně

3 599 Kč

Steam VR set na 3 dny (osobní vyzvednutí)

Osobní vyzvednutí v Praze a nebo v Berouně

4 499 Kč

Steam VR set na 4 dny (osobní vyzvednutí)

Osobní vyzvednutí v Praze a nebo v Berouně

5 399 Kč

Steam VR set na 5 dní (osobní vyzvednutí)

Osobní vyzvednutí v Praze a nebo v Berouně

5 999 Kč

Doprava - osobní doručení

Dopravíme celý set, včetně PC, k Vám ve stanovený den a hodinu a poté jej vyzvedneme

10 Kč / km