NOVINKA: Únikovky ve virtuální realitě u vás doma!

1. Zakoupení a objednání VR

Pro objednání virtuální reality nás kontaktujte skrze telefonní číslo či formulář, který naleznete přímo v sekci "Kontakt a objednávky". kontaktovat nás můžete také skrze Facebook Messenger. Ten potom naleznete v pravém dolním rohu stránky.

2. Doprava a předání VR

Náš VR room master, neboli technik, přijede k vám na domluvené místo, ať už to bude vaše domácnost, firemní kancelář nebo jiné vybrané místo. On s sebou přinese veškerý potřebný software a hardware a postará se o to, aby vše bylo připraveno k vašemu zážitku. Připojí všechny potřebné kabely a zařízení, abyste mohli začít okamžitě hrát.

3. Hra

Během celé doby trvání vaší únikové hry vás náš VR room master provází a poskytuje nezbytné instrukce a pomoc. Bude vám k dispozici a zajistí, že váš zážitek bude plynulý a zábavný. Budete-li mít otázky nebo budete potřebovat radu, neváhejte se na něj obrátit.

4. Demontáž a odvoz zařízení

Po skončení hry technik veškeré zařízení demontuje a odveze. Vám zůstává pouze jedinečný zážitek z doslova fantastických únikových her, které nemají konkurenci.

Naše únikovky


House of Fear: Call of Blood

Během chladného ranní Halloweenu, její zdi byly svědky nesmírné hrůzy: bezkrvé těla personálu a všech pacientů rozházené všude. Jste forenzní vyšetřovatel v závodě s časem. Rozplétajte tuto záhadu, najděte ty, kteří jsou nezvěstní, a modlete se, abyste se nestali další obětí. 

Alice in Wonderland

Ponořte se do víru událostí a vžijte se do Alenčiny kůže! Vaším úkolem je odhalit tajemství Srdcové královny, která očarovala čas v říši divů. Vypijte zmenšovací lektvar a následujte Bílého králíka skrz složité bludiště světa za zrcadlem, kde je vše vzhůru nohama. Pomozte Kloboučníkovi, který uvízl v čase, vyřešit nepořádek na šíleném čajovém večírku.

Signal lost

Planetu Zemi obíhá tajná výzkumná stanice Asgard, se kterou jste náhle ztratili spojení. Před několika hodinami stanici zasáhl silný elektromagnetický impulz a vychýlil ji z oběžné dráhy. Stanice ztrácí výšku a za hodinu vstoupí do zemské atmosféry! Dopad tak obrovského tělesa na povrch Země bude mít nedozírné následky. Cílem vašeho týmu je uvést systém do chodu a zkorigovat oběžnou dráhu stanice.


Chernobyl

Kdybychom jen mohli změnit minulost nebo být svědky událostí, které změnily svět... Je možné změnit osud? Cestujte zpět v čase, abyste zjistili, zda můžete změnit situaci, ze které zdánlivě nebylo východisko. Co se stalo v noci, kdy došlo k nehodě? Co se stalo poté? Najděte odpovědi na otázky, které dosud nebyly zodpovězeny. Město duchů Černobyl vám může vyprávět svůj příběh... Příběh, který stál životy. Katastrofa, která nás dnes stále ovlivňuje...

Cyberpunk

Píše se záčátek 22. století. Novodobá společnost se zhroutila pod náporem rychlého technologického pokroku. Lidé pomocí technologií značně upravují svá těla. Mezi korporacemi zuří válka o současně nejcennější komoditu na trhu, data. Váš tým sestává z kyborgů vybavených zvláštními schopnostmi a rozhodl se ukrást cenná data z archivů vlivné společnosti. Je potřeba, abyste nepozorovaně pronikli do jejího sídla a v archivech stáhli část paměti. Úkol to nebude nijak snadný.

The Prison

Váš policejní tým již léta potírá zločinecké gangy a nebere žádné vězně. Při poslední velké operaci jste si došlápli na několik zkorumpovaných strážníků. Ale od slávy není ke zkáze daleko. Byli jste falešně obviněni a uvrhnuti do vězení. Vaši parťáci jsou však stále na svobodě. Plán vašeho útěku je hotový a zbývá už jen sebrat odvahu a důvtip a doufat, že štěstěna je na vaší straně, abyste se dostali zpět na svobodu a očistili své jméno. A mohli pokračovat v boji za spravedlnost.


Mission Sigma

Tajným službám se podařilo lokalizovat a zneškodnit známého teroristu, který se posledních deset let skrýval v chudinské čtvrti města. Tím veškeré dobré zprávy končí. Ukázalo se, že ten maniak nainstaloval na střechu jednoho opuštěného věžáku jadernou hlavici s časovým spínačem. Z celé budovy se stala věž plná spletitých nástrah a překážek. Na doporučení vás tajná služba vybrala jakožto odborníka na tento druh rébusů a pomohla vám proniknout do prostorů v okolí budovy. Zbytek už je na vás. Dokážete překonat všechny nástrahy a předejít jaderné explozi?

Survival

Plánovali jste s přáteli nezapomenutelnou dovolenou. Nečekali jste však, že se z toho stane zápas o přežití. Letoun zasáhl blesk a ten spadl u malého neobývaného ostrova v Tichém oceánu. Vysílačka v kokpitu nefunguje správně a neumožňuje naladit frekvenci, kterou potřebujete k záchraně. Kdo ví, jak dlouho budete muset počkat, než vás záchranný tým najde... Mezitím jste v šoku, vystrašení a trpíte hladem. Ve vašem okolí nejsou žádné zásoby a všude kolem není nic jiného než divoká příroda. Počasí se zhoršuje a musíte se ukrýt. K přežití použijte své kritické myšlení. Prozkoumejte, co se na ostrově nachází a jak vám to může pomoci zůstat naživu.

Christmas

Vánoce jsou v ohrožení! Santa uvízl ve sněžné vánici, ztratil všechny dárky a teď nemůže najít cestu domů. Záchrana Vánoc zůstává už jen na vás. Abyste Santovi pomohli dostat se domů, rozsviťte vánoční světélka na tom největším stromu v celém lese. Nejdřív se však budete muset podívat k Santovi domů na severní pól a dát tam vše opět do pořádku. Přijďte na kloub tomu, proč kouzelní skřítkové nechtějí pracovat a děti nedostávají své dárky. Vezměte si na pomoc Santova nejlepšího soba a spěchejte vzkřísit první vánoční stromu!


Vybrané recenze našich spokojených zákazníků

Rádi chodíme s dětmi na únikovky, nicméně ty nejlepší jsou v Praze a ne vždy se nám tam chce jet. Proto jsme vyzkoušeli ALenku od VRzazitku přímo u nás doma a musím uznat že to byla pecka! Za mě i děi naprostá spokojenost!

Lenka Frňová

S kámoši rád chodím na únikovky a v rámci pánského večera jsme si řekli, že vzkoušíme únikovku doma. Popravdě musím uznat, že jsem byl překvapený. Bál jsme se, co to bude, ale vše proběhlo maximálně profesionálně. Technička přijela, nainstalovala velmi rychle zařízení a do necelé půlhodiny jsme hráli. Zážitek ze hry byl na Meta Quest 3 také parádní. Za mě 5 hvězd :)

Radek Pecka

S kamarády jsme vyzkoušely ouse of ear s tím, e to bude sranda, ale to jsme se přepočítaly. Ačkoliv jsem už na několika hororových únikovkách byla, musím uznat, že House of Fear od VRzazitku je naprostá pecka a opravdu nás to v určité chvíle vtáhlo do děje více, než bych chtěla.

Daria Gröllová

Ceník únikovek domů

*Ceny jsou bez DPH, nejsme plátci DPH2 osoby 1 hra (max. 90min)

*(v ceně není započítána doprava)

2 999 Kč

3 osoby 1 hra (max. 90 min)

*(v ceně není započítána doprava)

3 999 Kč

Doprava 

10 Kč/km